0 Koszyk: 0,00 zł brutto

Brak produktów w koszyku.

Praca w firmie Belmeb

Od początku istnienia firma Belmeb na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. Nasz sukces mogliśmy osiągnąć tylko dzięki wiedzy, profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych pracowników. Mając to na uwadze firma Belmeb inwestuje w ciągły rozwój personelu podnosząc jego kwalifikacje poprzez organizowanie szkoleń i spotkań branżowych. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona skontaktuj się z nami.

Dział Personalny
Tel. +48 12 273 22 24

CV i list motywacyjny należy przesłać na adres firmy:
34-144 Izdebnik 542; e-mail: belmeb@belmeb.pl, lub składać osobiście w sekretariacie firmy.

Aktualne oferty pracy:

SPRZEDAWCA W ODDZIALE TYCHY

ZKRES OBOWIĄZKÓW
• profesjonalna obsługa Klienta
• aktywne wsparcie działań promocyjnych firmy
• przygotowanie towaru do sprzedaży oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji

WYMAGANIA:
• wysokie zdolności komunikacyjne
• zorientowanie na Klienta
• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
• znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń
• specjalistyczne szkolenia
• miłą atmosferę pracy
• stałe godziny pracy
• stałe zatrudnienie (umowa o pracę)

POMOCNIK DO CIĘCIA PŁYT I BLATÓW

WYMAGANIA:
• operatywność i zaangażowanie
• dyspozycyjność

OBOWIĄZKI:
• pomoc pracownikowi przy cięciu płyt i blatów

OFERUJEMY:
• stałe zatrudnienie
• dobre warunki pracy i płacy

MAGAZYNIER / KIEROWCA KAT. C

WYMAGANIA:
• umiejętność pracy w zespole
• prowadzenie samochodu ciężarowego
• prawo jazdy kategoria C (C+E będzie dodatkowym atutem)

OBOWIĄZKI:
• kompletacja zamówień
• dostawa i odbiór towarów
• prowadzenie samochodu ciężarowego, załadunek i rozładunek
• inne prace magazynowe

OFERUJEMY:

OPERATOR CENTRUM OBRÓBCZEGO (CNC)

WYMAGANIA:
• znajomość obsługi maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
• znajomość branży meblarskiej

OFERUJEMY:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.882"

Scroll To Top